Primus Mortimer Petterson oljemålning

144477

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Stadsmotiv, signerad PRP, olja på pannå, 26x36 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (30 bud)
406094
5 600
406006
5 400
405889
5 200
406005
5 200
405889
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.