Mikio Watanabe mezzotint

144346

WATANABE, Mikio (Född 1954): Modellstudie "Dos III", mezzotint, numrerad 28/90, signerad och daterad 95, 24,5x16,5 cm

Mikio Watanabe mezzotint

Budhistorik (8 bud)
405625
405589
405588
1 400
405587
1 300
405585

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.