Pierre Bosco oljemålning

144343

BOSCO, Pierre (Frankrike 1909-1993): "Course de Trotteurs, signerad Bosco, olja på duk, 80x166 cm

Smärre färgbortfall

Konst

Pierre Bosco oljemålning

Budhistorik (7 bud)
406186
1 400
406185
1 300
406183
400328
400327

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.