Byrå i gustaviansk stil

144237

BYRÅ, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, höjd 74, 80x45 cm, nyckel finns

fanerskador

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
406270
2 400
405986
404059
405985
1 900
404059
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.