Salongsgrupp rokokostil

144234

SALONGSGRUPP, rokokostil, bemålad och förgylld, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, taburett; soffans längd 140 cm

Skador, fuktskador

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (3 bud)

404428
403223
400830

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.