Ferdinand Boberg etsning

144229

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Riddarholmskyrkan), signerad Ferdinand Boberg, etsning, 47x63 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Ferdinand Boberg etsning

Budhistorik (10 bud)
404092
403848
2 800
404091
2 800
403848
2 600
404090
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.