R Fischer oljemålning

144216

FISCHER, R: Landskap i solnedgång, signerad R Fischer, olja på duk, 47x54 cm

Konst, Måleri

R Fischer oljemålning

Budhistorik (9 bud)
405107
1 600
406067
405107
1 400
406059
1 300
405107

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.