Olle Bonnier färglitografi

144214

BONNIER, Olle, (född 1925): Komposition, signerad och Olle Bonnier, 246/310, färglitografi, 34x49 cm

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (3 bud)

405649
405647
400159

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.