Max Walter Svanberg serigrafi

144196

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters 57, serigrafi, 61x53 cm

Max Walter Svanberg serigrafi
Budhistorik (5 bud)
405583
750
405582
650
405412
500
405036
404881

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.