Anselm Dahl oljemålning

144194

DAHL, Anselm (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 36x57 cm

Konst, Måleri

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (4 bud)

405106
600
403359
550
403359
396934

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.