Väggspegel

144180

SPEGEL, nyrokoko, förgylld, 78x74 cm

Skador

Speglar

Väggspegel

Budhistorik (20 bud)
405221
1 700
395855
1 600
405220
1 600
395855
405219
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.