Kakemoner Japan

144179

KAKEMONER, 2 st, Japan, signerade, visar bl a Buddhafigur, 194x43 resp 174x43,5 cm

Del saknas, smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemoner Japan

Budhistorik (3 bud)

405544
405277
396349

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.