Ytterfoder Friberg

144169

YTTERFODER, glaserat lergods, signerad B. Friberg (Berndt) Svedala 1922, höjd 22 cm

Nagg och färgbortfall.

Keramik/Porslin

Ytterfoder Friberg

Budhistorik (17 bud)
404689
404533
1 900
404533
1 700
404504
1 600
404445

Slutpris SEK:
209 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.