Carl Månsson oljemålning

144131

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, 68x104 cm

Konst, Måleri

Carl Månsson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
405431
398530
405428
398530
1 800
405427
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.