Stolar

144124

STOLAR, 1 par, empirestil, 1900-tal

Dekorskador

Stolar

Budhistorik (12 bud)
406470
404361
750
406467
750
404361
700
406466
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.