Jean David-Balay oljemålning

144111

DAVID-BALAY, Jean (XIX-XX): Soldat till häst på landsväg, signerad och daterad J. David de Sauzéa 1884, olja på pannå, 22,5x17 cm

Konst, Måleri

Jean David-Balay oljemålning

Budhistorik (5 bud)
397889
396830
396639
550
395729
500
395677

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.