Indopersisk akvarell

144100

MANUSKRIPTBLAD, indopersisk, akvarellerad jaktscen, textsida a tergo, bladstorlek 32x19 cm

fläckar, lagning

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Indopersisk akvarell
Budhistorik (2 bud)

404784
500
397073
450

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.