Madeleine Pyk litograf

144096

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk litograf

Budhistorik (10 bud)
405826
405824
405825
405824
950
405821
900

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.