Corneille färglitografi

144093

CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Kvinna liggande på fält, signerad och daterad Corneille '75, färglitografi, 40x56 cm

Corneille färglitografi

Budhistorik (7 bud)
396118
405391
396118
650
405037
650
396118

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.