Madeleine Pyk litografi

144092

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (14 bud)
405268
405257
405256
950
405253
900
405141
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.