Torulf Engström emalj

144091

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (3) Landskap, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, ca 40x40 cm (2) resp 35x35 (1)

Konst, Grafik, Diverse

Torulf Engström emalj

Budhistorik (18 bud)
407187
1 300
406497
406497
405102
406496

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.