Torulf Engström emalj

144089

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): Komposition, signerad och daterad Torulf G Engström -75, emalj, ca 30x50 cm

Konst, Grafik, Diverse

Torulf Engström emalj

Budhistorik (1 bud)

396637
2012-08-17 20:33:35

2012-08-26 kl 22:21
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.