Risto Vilhunen oljemålning

144061

VILHUNEN, Risto (Finland, född 1945): "Kevät", signerad och daterad Vilhunen 2011, olja på pannå, 20x42 cm

Konst, Måleri

Risto Vilhunen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
404418
396968
700
396832
650
396288
600
395674

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.