Arne Lidqvist oljemålning

144057

LIDQVIST, Arne (född 1919): "Rödhaken sjunger", signerad A Lidqvist, olja på duk, 32x40

Konst, Måleri

Arne Lidqvist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
398368
399162
398368
900
395803
850
398367

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.