Anne-Marie Djurfors

144053

DJURFORS Anne-Marie (född 1940) Flaggor, signerad, olja på duk, 85x198 cm

smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Anne-Marie Djurfors

Budhistorik (8 bud)
403541
5 000
402122
400132
400131
400130

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.