Skulptur Sven Boberg

144044

BOBERG, Sven (1870-1935): Porträttfigur, signerad och daterad Sven Boberg, Paris 1905, brons, höjd 15 cm

Konst, Skulptur

Skulptur Sven Boberg

Budhistorik (2 bud)

402031
900
402030

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.