Hasse Andersson oljemålning

144040

ANDERSSON Hasse (1926-2003): Änder, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 83x100 cm

Konst, Måleri

Hasse Andersson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

401242
396286
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.