Täljstensföremål 4 st

144026

GRYTA, SMÖRASK, BURK MED LOCK, LJUSSTAKE, täljsten, 1800-tal

Ljusstaken med lagning, smärre skador

Diverse, Allmoge

Täljstensföremål 4 st
Budhistorik (2 bud)

404810
404809
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.