Skänkskåp 1700-tal

144024

SKÄNKSKÅP, 1700-tal, möjligen Tyskland eller Danmark, höjd 88,5, 109x50 cm; nyckel finns, senare bronsering, schablondekor

lagning, slitage

Skänkskåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
404647
5 800
404392
5 600
404392
4 400
404646
4 200
404392
2 600

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.