Torulf Engström emalj

144005

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (3) Landskap, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 40x40 cm

Konst, Grafik, Diverse

Torulf Engström emalj
Budhistorik

2012-08-27 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.