Madeleine Pyk litografi

144002

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (13 bud)
409303
900
409288
850
409201
408419
750
402801
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.