Madeleine Pyk litografi

144001

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
405788
405347
405787
405347
950
405786
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.