Madeleine Pyk

144000

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk

Budhistorik (14 bud)
404382
404019
404381
404019
950
404032
900

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.