Bengt Fransson oljemålning

143999

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer vid havet" - Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 50x60 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
404678
2 600
404343
2 400
404196
401243
399431

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.