Ralph Rilton olja

143998

RILTON, Ralph (1907-2006): "Lejongap", signerad, utförd 1948, olja på duk, 64x57 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (11 bud)
404039
404038
404037
950
403899
900
403117
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.