Ralph Rilton olja

143997

RILTON, Ralph (1907-2006): "Modersbinding", signerad, utförd 1949, olja på duk, 81x91 cm

Lagning

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (11 bud)
404317
404308
404307
404306
950
404304
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.