Bengt Fransson oljemålning

143996

FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

401943
3 200
401241
396342

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.