Lennart Rodhe oljemålning

143995

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, 34,5x23,5 cm

Konst

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (8 bud)
404550
404541
2 800
402556
2 400
398213
397271
1 800

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.