Jan Stenvinkel, oljemålning

143992

STENVINKEL, Jan (1933-1989): Bohuskust, signerad Stenvinkel 1960, olja på pannå, 30x43 cm

Konst, Måleri

Jan Stenvinkel, oljemålning

Budhistorik (31 bud)
403727
403724
2 800
403719
2 600
403721
2 600
403719
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.