Rikard Lindström Oljemålning

143986

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skärgårdmotiv, signerad och daterad Rikard Lindström 1913, olja på duk, 100x138 cm

Konst, Måleri

Rikard Lindström Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
403847
7 600
403843
7 400
403839
7 200
403838
7 000
403837
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.