Inga Möllenberg Stockholmsmotiv

143982

MÖLLERBERG, Inga (1898-1971): Stockholmsmotiv med vy över Riddarhuset, signerad och daterad IM 43, olja på pannå, 53x81 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (2 bud)

395561
395275

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.