Per Ewert oljemålning

143980

EWERT, Per (1869-1894): Solbelyst landskap, signerad och daterad P Ewert 91, olja på duk, 34x35 cm

Konst, Måleri

Per Ewert oljemålning

Budhistorik (8 bud)
402695
3 200
402694
402693
2 800
402692
2 600
399087

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.