Carouschka blandteknik

143970

STREIJFFERT, Carouschka (född 1955): Spagetti, signerad och daterad Carouschka 80, blandteknik, 59x79 cm

Glasskada

Konst, Måleri

Carouschka blandteknik

Budhistorik (2 bud)

402783
395344

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.