Gabriel Strandberg Stockholmsmotiv

143947

STRANDBERG, Gabriel (1885-1966): "Stockholmsmotiv från Norrström vinter 1949", signerad Gabriel Strandberg, olja på pannå, 70x99 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (6 bud)
403492
850
401874
400250
500
399083
395687

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.