Ägg Ryssland

143935

ÄGG, 5 st, målat trä, Ryssland, delvis signerade, tre med ställ, höjd 13-25 cm

Ett ställ med lagning.

Diverse

Ägg Ryssland

Budhistorik (5 bud)
403031
650
397130
600
397130
500
397981
450
397130

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.