Eugene Ansen-Hofmann oljemålning

143932

HOFMAN, Eugene Ansen (Österrike 1862-1955): Slavmarknad, signerad E Ansen Hoffman, olja på duk, 70x100 cm

Konst

Budhistorik (18 bud)
403669
6 200
403638
6 000
403637
5 800
403636
5 600
403635
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.