Träfiguriner

143931

TRÄFIGURER, 6 st, snidade, delvis signerade med bla T.L (Torborg Lindberg) och A.H, höjd 10-19 cm

Slitage, nagg

Konst, Diverse

Träfiguriner

Budhistorik (7 bud)
403791
2 400
403786
403780
396682
1 600
396681

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.