Vikskärm Kina 1900-tal

143930

VIKSKÄRM, Kina, 18/1900-tal, reliefdekor med landskap, sex delar, höjd 183, total bredd 240 cm

Skador, lösa delar

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Vikskärm Kina 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
403660
6 000
403659
5 600
403658
5 000
403657
4 400
403656
3 600

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.