Skål Popov Ryssland 1800-tal

143910

SKÅL med lock och fat, 1800-talets mitt, Popov, Ryssland,

Fat med nagg

Keramik/Porslin

Skål Popov Ryssland 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
403464
4 600
403370
4 400
403252
4 200
398632
398628
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.