Marilyn Manson färglitografi

143908

MANSON, Marilyn (född 1969): Gris inuti kvinna, färgoffset, monogramsignerad och numrerad MM 8/45, bladstorlek 28x21 cm

Marilyn Manson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

399713
399712

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.